Fotografia dziecięca, noworodkowa

Fotografia noworodkowa oraz dziecięca

Fotografia dziecięca pozwala nam na udokumentowanie dni pełnych radości i uśmiechu do których będziemy chętnie wracać w przyszłości. Dzieciństwo jest najpiękniejszym czasem w naszym życiu, pełnym beztroski i zabawy. Pewnie każdy z nas posiada w swoim domu fotografie z okresu dzieciństwa, które są pamiątka w naszych albumach i wspomnieniach.
Ten czas szybko mija, dlatego tak ważna jest fotografia noworodkowa i fotografia dziecięca.

Gdy maleństwo przychodzi na świat zmienia się całe nasze życie. Radość z potomstwa oraz nowe obowiązki i role rodziców sprawiają, że czas zaczyna przyspieszać. Każdego dnia odkrywamy razem na nowo świat, nie zauważając ulotności pierwszych chwil maleństwa.
Zadaniem fotografa dziecięcego jest uwiecznienie tych chwil. Dokumentując tą małą istotkę, która w mgnieniu oka zmienia się.

Fotografia noworodkowa
Do 2 tygodni życia maluszka wykonuję się fotografię noworodkową. Maleństwo w tym okresie jeszcze głęboko śpi i nie przeszkadzają mu bodźce zewnętrzne ani zmiana pozycji. Ciało noworodka jest plastyczne i pamięta pozycje z życia płodowego, dlatego z łatwością, nie sprawiając mu żadnych niedogodności, można układać go w ciekawe pozy. Przy tego typu sesjach nie jest wskazany pośpiech nasz mały model musi czuć się komfortowo, bezpiecznie by zdjęcia były niepowtarzalne dlatego taka sesja twa około 1,5 do 3,5 godzin wliczam w to przebieranie maluszka karmienie, usypianie, przewijanie.

Fotografia rodzinna
Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach dlatego zapraszam do fotografii rodzinnej całe rodziny, tatę, mamę, rodzeństwo a nawet dziadków by stworzyć niepowtarzalną pamiątkę na lata.

Do każdej sesji podchodzę indywidualnie omawiając z państwem pomysł oraz kolorystykę sesji.

„Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.”
~ Phil Bosmans